c e n n i k

W związku z tym że usługi z zakresu pomocy prawnej są niezwykle zróżnicowane i zawsze wymagają indywidualnego podejścia, wszelkie szczegóły dotyczące warunków finansowych ustalane są w drodze porozumienia z Klientem. Podstawowe kryteria jakie mają wpływ na honorarium to potrzeby klienta, nakład pracy niezbędny do załatwienia sprawy, wartość dochodzonego roszczenia, rodzaj świadczonych usług. Zasadniczo stawki wynagrodzenia opierają się na przepisach Rozporządzenia Ministra Sprawiedliwości z dnia 28 września 2002 r. w sprawie opłat za czynności adwokackie oraz ponoszenia przez Skarb Państwa kosztów nieopłaconej pomocy prawnej udzielonej z urzędu (Dz.U. z 2002 r., Nr 163, poz. 1348 z późn. zm.)

Wysokość honorarium adwokata ustalana jest z Klientem każdorazowo podczas pierwszego spotkania, a w uzasadnionych przypadkach płatności mogą być rozkładane na raty.

W przypadku pytań odnośnie kosztu porady bądź kosztów prowadzenia konkretnej sprawy, prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. W tym celu możecie Państwo również posłużyć się formularzem kontaktowym zamieszczonym na naszej stronie w zakładce kontakt. Każda wycena naszej usługi jest bezpłatna i niezobowiązująca.

 Kancelarie adwokackie

adwokat Joanna Buchalik
adwokat Remigiusz Buchalik

______________________________________________________________________________________________________________________

Kontakt - Adwokat Skoczów

 ul. Rynek 12 lok. 2
43-430 - Skoczów
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

adwokat Joanna Buchalik

tel. 730 314 465
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

adwokat Remigiusz Buchalik

tel. 730 314 466
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

   

Joomla templates by Joomlashine